מדיניות החזרים כספיים ומשלוחים

מחירי המוצרים באתר הינם מחירים סופיים. התשלום מבוצע באמצעות מערכת סליקה של Sumit וחברת uPay (לסליקת אשראי ותשלום דרךbit) או באמצעות Paypal. התעבורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL נתוני כרטיס האשראי אינם נשמרים לאחר ביצוע עסקה, . אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי הלקוח לאף גורם, למעט שירות הסליקה. קבלה תשלח לאחר התשלום ללקוח באמצעות המייל, באחריות המזמין להקליד פרטים תקינים על מנת למנוע עיכובים ותקלות בהזמנה.

זמן אספקה ושליחויות

אספקת המוצרים מבוצעת ע”י חברת השליחויות HFD. מרגע קבלת התשלום עבור מוצר או מרגע סיום ייצורו אם מדובר במוצר הזמנה אישית אנו נדאג לייצר את המוצר בטווח של 1-3 ימי עסקים. חברת המשלוחים מבצעת איסוף של המשלוחים בבוקר למחרת. בימים ראשון עד חמישי.

משלוח עד הבית:

זמני הפיזור שליח עד הבית:
1 .משלוחים המיועדים להפצה לבתי אב– המסירה תבוצע עד 3 ימי עסקים ועד סוף יום העסקים ולאחר תיאום מול
הלקוח.
2 .משלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים יתבצעו עד 5 ימי עסקים. אזורים חריגים לעניין סעיף זה ולענין כל
הסכם זה אזורים המופיעים בטבלת יעדים חריגים שבאתר HFD ולרבות ישובי רמת הגולן , גבול הצפון, ישובי
המגזר הערבי, ישובי בקעת הירדן, ישובים מעבר לקו הירוק )שטחים( ישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח וישובי
הערבה.
3 .בתקופות שקודמות לחגים ובמהלך החגים, ייתכנו עיכובים בזמני ההפצה, כמו כן במהלך חודש נובמבר ותחילת
דצמבר )חודש חגי האינטרנט( .
4 .יום איסוף החבילות אינו נחשב למניין ימי ההפצה .
5 .אין כניסה לישובים וכפרים מעבר לקו הירוק בעלי סיכון בטחוני.

משלוח לנקודת איסוף
1 .באמצעות שירות POST-E, חברת HFD יכולה לספק את המשלוח לנמען בתוך 4 ימי עסקים מיום האיסוף. בעניין זה, ימי הפצה אשר ייחשבו ימי עבודה הינם ראשון עד חמישי, כאשר ימי שישי, שבת
2.למרות בחירתו של הלקוח את נקודת החלוקה ייתכן ונקודת החלוקה תשתנה עקב עומס של חבילות בנקודת החלוקה שנבחרה.

החזרה והחלפה

בכל קניה, יקבל הלקוח את המוצר שרכש או את מלוא כספו בחזרה – במידה ולא קיבל את המוצר. ניתן להחזיר מוצרים כללי שלא הזמנה אישית תוך 14 ימים מתאריך ביצוע העסקה, כאשר הם באריזתם המקורית, הם אינם פגומים והוכח כי לא נעשה בהם שימוש. הלקוח יקבל זיכוי מלא של כספו למעט דמי המשלוח שישלם. המתנות שבאתר מיוצרות תוך הקפדה על איכותם, אם בכל זאת נפגמו תוך כדי המשלוח לבית הלקוח, יוחלפו המוצרים מידית ללא תשלום. באם יש ללקוח טענה לגבי טיב איכות המוצר עליו לדאוג להחזיר את המוצר לכתובת המצוינת באתר, במידה והיה שימוש במוצר או מדובר במוצר הזמנה אישית לא יינתן החזר כלל. עבור מתנות שאינן מוצרי מדף, מתנות המיוצרות במיוחד עבור הלקוח ועל פי הזמנתו ואישורו, לא יהיה ניתן להחזירן ולקבל בעדם זיכוי כלשהו.

זמני ייצור של מוצרים בהזמנה אישית

הזמנות של מוצרים בהזמנה מיוחדת ואישית אנו נדאג לייצרם בזמן המהיר ביותר ולא יותר מ72 שעות. אם נגלה בעיה או קושי בעיצוב המוצר לפי בקשת הלקוח. אנו ניצור איתו קשר על מנת להגיע לעיצוב מוסכם לשביעות רצונו על ידו. ניתן לבטל הזמנה של מוצר בייצור אישי כל עוד לא התחלנו בייצור שלו. דרך הביטול תהיה באמצעות האמצעים ליצירת קשר המופיעים באתר.

עגלת קניות
Scroll to Top