מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: https://www.specialgift.co.il.

עוגיות

בהרשמה והתחברות לאתר באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת המשלוח בקבצי עוגיות (cookies). השמירה תתבצע לנוחיותך, על מנת שלא יהיה צורך למלא את הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קבצי העוגיות ישמרו לשנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגיה זמני על מנת לקבוע האם הדפדפן שלך מקבל קבצי עוגיות. קובץ עוגיה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, אנחנו גם נגדיר מספר ‘עוגיות’ על מנת לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות התחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות מסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות “זכור אותי”, פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ ‘עוגיה’ נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ ‘עוגיה’ זה אינו כולל נתונים אישיים ופשוט מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו’). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אנו משתמשים בתוספים אשר עוזרים לנו לנתח ולהבין את תנועת הגולשים, תוספים אלה כדוגמת Google analytics מאפשרים לנו לשפר את חווית השימוש באתר, תוספים ואתרים אלו עשויים לאסוף נתונים אודותיך, להשתמש בקבצי ‘עוגיות’, להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה. למידע נוסף על סוגי העוגיות שGoogle analytics אוספת מי וכיצד הם משתמשים בקבצים אלו, ראה הרחבה במרכז המידע של גוגל.

אנו משתמשים בשירותי הסליקה של חברת Paypal למידע נוסף על מדיניות הפרטיות של Paypal ניתן לעיין במדיניות הפרטיות העדכני שנמצא בpaypal.com

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

אנו לא חולקים מידע עם שום גורם אודות לקוחותינו, הזמנות המבוצעות באמצעות Paypal נעשות בצורה עצמאית על ידה, מידע שנמסר עבור הזמנה ישמש רק עבור סיפוק ההזמנה ולא נעשה בו שימוש מעבר לכך ללא הסכמה מפורשת שלכם.

אנחנו מאפשרים רישום לאתר על מנת להקל את המעקב אחרי הזמנות, ואפשור הזמנות בקלות בעתיד. אין חובה לבצע רישום לאתר על מנת לבצע הזמנה. 

משך הזמן בו נשמור את המידע שלך

עבור משתמשים רשומים באתר (במידה ויש כאלה, אין חובה להירשם על מנת לבצע הזמנה) אנו מאחסנים גם את המידע האישי שהם מספקים בפרופיל המשתמש שלהם. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש אותו לא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

עבור הזמנות אנו שומרים את תיעוד ההזמנה, תיעוד ההזמנה כולל את המידע שסופק עבר ההזמנה. אנחנו לא שומרים נתוני אשראי.

הזמנות שבהמתנה, הזמנות שנכשלו, הזמנות מבוטלות, חשבונות לא פעילים אנו שומרים את המידע במשך שנה אחת. 

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שאנו מחזיקים לגביך. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עלולות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל, הזמנות ופרטי אשראי מבוצעות דרך Paypal.

אבטחת מידע

אנו רואים חשיבות רבה באבטחת המידע של לקוחותינו, לכן נעשה את מירב המאמצים לשמור על פרטיותכם, אנו דואגים לעדכן את מערכת האתר ולעמוד בסטנדרטי האבטחה הנוהגים. שיטת התשלום באתר מבוצעת באמצעות Paypal וזאת על מנת לשמור על רמת גבוהה של אבטחה. בעתיד אם נוסיף אפשרויות סליקה נוספות נדאג שאלו יהיו ברמה אבטחה שהולמת את הסטנדרטים הנהוגים.

טפסי יצירת קשר

המידע המתקבל באמצעות יצירת קשר מועבר באמצעות המייל אלינו, אנו לא נעשה עם המידע הזה שום שימוש עסקי ונאגור אותו רק למטרות של של שירות לקוחות ומטרות מנהליות.

פרטים ליצירת קשר / פגיעה בפרטיות

ניתן לפנות אלינו בכל הערוצים העומדים לרשותכם, בטלפון, בווטאסאפ, במייל, טופס יצירת קשר על מנת לקבל מענה על כל שאלה בנוגע למדיניות הפרטיות.

עגלת קניות
Scroll to Top